CroatiaOpen 2015 – týden plný zážitků

croatia_open2015Skoro se stydím takto začít, ale bylo to tak, v pátek po práci jsme vyrazili na dovču do Chorvatka a s dalšími statisíci Čechy za volentem ucpávali dálnice k jihu Evropy… 😉

Ale pak, pak už jsme si šli vlastní cestou a neváleli se u moře, nýbrž pobíhali po lesích! Kdo jsou tedy větší blázni?! 🙂

Týden v Chorvatsku byl jako na houpačce, počásí a terény se měnili každý den. Program zájezdu udávali na výbornou lídři ještědského SCM.

Před závody jsme se rozcvičovali nejen v bazénu, ale i v hlubokých lesích s hlubokými závrty. Nebyla to sranda ani pro bývalé reprouše či zkušené mapaře:

hluboky_les

Ale mladí brzo získali správné návyky, jak závodit mimo české “lesoparky”:

trenink_chorvatskoK vrcholům celého zájezdu určitě patřil sprint v historickém centru Krku (mapa s postupy skoro nejrychlejšího Jakuba Kamenického) či ryzí divočina mezi obrovskými skalami v národním parku Golubinjak (mapa s mými postupy) a samozřejmě super zmrzlina a hamburgry na shromaždišti.

Ač nám (bez)nadějní bulharští soupeři po nocích kradli závodní dresy či jsme se museli občas prosekávat nadmíru vysokým podrostem, dočkali jsme se závěrečného happyendu:crotia-vyhlaseniFacebook závodu

Advertisements
Categories: Orienteering | 3 Comments

Post navigation

3 thoughts on “CroatiaOpen 2015 – týden plný zážitků

  1. Andrey

    Hi Tomas, what’s happen with your running dresses and how Bulgarians where involved?

    /Andrey

    • Unfortunately few unpleasant things happen after arrival of bulgarian bus full of young bul. orienteers. During the night one young boy was catched stealing one club shirt (dress) of our boy. And then during the night another two shirts disappeared… coincidence? Next day one our swimming goggles and by chance a young bul. boy have exactly the same. These problems were solved together with Croatian organizers. Hopefully nothing similar happen again in the future.

  2. Andrey

    I’m sorry to hear that. If any of your O-shirts (or any other running dresses) are missing please share a picture of the model(s).

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: