Dobít SI kartu, dát si českou klasiku a rezervovat letenku do Portugalska

…tak tohle vše se dalo (skoro) stihnout za poslední víkend.

Lišácky se mi podařilo poladit reprezentační notičky, a tak se první nominační závod na mistrovství Evropy přesunul na stadion do Mladé Boleslavi. Jak jinak bych asi stihnul ve Škodovce odpracovat šichu a být už v 17:30 na startu 3 km testu? Sice nám trochu foukalo, ale i tak bych to bouchnul v limitu za plný počet bodů. Jak by ne, čtyřset metrový okruh mi přijde pěkné krátký, když běžně točím hned vedle na “šestset-čtyřicítce” (na kolečkových bruslích). A tak jsem se trochu přepočítal a zastavil už o fous před cílem, no time no point :-(. Asi už je na čase dát šanci mladejm. Však jak potkaj v Portugalsku Kačora, on je tam srovná do latě. (více na webu reprezentace)

 

V sobotu byl v plánu nominační middle. Ale prý to bude jen Velká Kunratická jako přes kopírák. Třičko z 80. ročníku už doma máme, a tak si radši odskočím na českou klasiku, evergreen mého mládí, Jarní pohár. Mapa hrála všemi odstíny vegetace a kontroly naskakovaly pomaleji než by měly. A než jsem dosáhl cíle, musel jsem už žhavit káru a vyrazit na Ruzyni pro Áju. Tři týdny v Gruzii utekly jako voda a děvče se mi vrací domů.

Za ty tři poslední týdny jsme toho ani jeden moc nenaběhali. Kde to dohnat? U Drážďan pořádají tradiční “Wenigposten” & “Vielposten”. Nabít si do kartičky 106 kontrol se hodí, lang schwer vielposten byl jasnou volbou. (více u USV TU Dresden)

100posten_p2

Příští víkend nabízí historickou akci. Potrénuje totiž klub se svou vzdálenou farmou. Který je který, si dosaďte sami. Turnov míří na kemp do Litvínova! 😉 A to už nebude fikce jako mnoho faktů z tohoto článku 😉

Advertisements
Categories: Orienteering | Leave a comment

Post navigation

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: