Konec nebo začátek?

Hledáme-li odpověď na otázku Života, Vesmíru a vůbec, je potřeba si už na začátku vyjasnit, co jsme vlastně zač?

Nezbývalo než svolat celooddílový přebor (více fotek z přeboru TUR)

A když už bylo jasno, že “lovnou zvěř” v lese neuloví ani “usain bolt” (jeho “jamajská” řešení), bylo potřeba si říct, kam vlastně chcem.

A tak jsem Turnov pozval na Havaj!

V životě je důležitý spolehlivý parťák, ale pro sportovce také, a to především ;), body. A tak jsme si vyběhli s Ájou pro puntíkatý trikot až na vrchol Sternstein při mistrovství v horském OB. Premiérový start nás nakopnul až do premier league.
Napínavá 50ti kilometrová přetahovaná reprezentantů a jejich drahých poloviček skončila pro nás malou dílčí prohrou, ale velkým vítězstvím bronzové medaile v mixech.

K cíli se lépe kráčí s podpůrným týmem. Co musí zvládat dobrý supporter jsem si vyzkoušel na Velké Kunratické. Ani dvě noci beze spánku na Havaji nezabránily Áji vytvořit nový oddílový unisex rekord na jubilejní 80. Velké Kunratické. Za sekci supportu přikládám jednu promo fotku 😉

A samozřejmě nesmí chybět popis aktuálního stavu: od 1.11. zaměstnanec Škoda Auto v Trainee programu. Překvapivý rozjezd kariéry i pro mě samotného 😉
Jaké pak asi budou novoroční předsevzetí do roku 2014?:confused:

Nejbližší měsíce napoví, bude-li mým cílem příští MS 2014 v italských dolomitech. Terén mi rozhodně sedí. Ale nebudou-li tréninkové podmínky umožňovat reálně atakovat výsledkově nejlepší desítku, nebudu již usilovat o nominaci. Jako můj oblíbený Jarda Jágrů to asi už tak dlouho v 1. lize nevydržím táhnout. Každopádně věřím, že i kdyby získala pracovní kariéra vyšší prioritu, pokusím se nadále držet v české elitě a užívat si mezinárodní závody typu Tiomily a Jukoly. Orienťák mám rád a tohle by mi chybělo, stejně jako ta skvělá parta okolo. K tomu je tu pár nesplněných cílů typu horských maratonů či mezinárodních vícedenních, které bych si rád splnil než-li nohy zleniví 😉 Rozhodně se neblíží konec, spíše jen začátek nového přístupu. Okolo je tolik zajímavých věcí a čas rychle letí.

Odpověď je prý 42. Že by věk kdy skončí Jágr? 😉

Advertisements
Categories: Orienteering | Tags: | 1 Comment

Post navigation

One thought on “Konec nebo začátek?

  1. Pingback: Odpověd na základní otázky o Belgii, životě místního orienťáka, vesmíru a vůbec | Vendy & mlátil

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: