A teď už naplno s mapou!

Náhlá obleva udělala ze soustředění na Šumavě trochu bojovku plnou improvizace, které ještě přidala "kvalitní" kuchyně Sporthotelu Olympia :ko: Ale objem natrénovaných kilometrů naštěstí neutrpěl. Základ byl položen a teď je potřeba dodat koření a začít s kvalitní mapovou přípravou. Výborným začátkem se loni ukázal Portugal O Meeting. Forma rostla každým dnem ze zimního spánku až do solidního průměru. Letos vyrážím znova a to společně s novým finským klubem Rajamäen Rykmentti. Doufám, že vydrží hlavně zdraví a 10 náročných dnů přinese ovoce (…už by na polích měly být zralé pomeranče ;)).

Závodní sezóna je už v Portugalsku v plném proudu a kupříkladu Vojta Král skončil o víkendu na výborném 4. místě na tradičně hezkém NAOMu. Článek a analýza Jana Kocbacha.

Mimo soustředění v Portugalsku je druhou příjemnou vzpruhou získaná podpora od firmy MDP GEO Stanislava Mudráka z Luhačovic. Staňoš mě v žákovském věku na nejednom soustředění s Luhačovickým oddílem učil rychlému orienťáku a teď mu můžu znova poděkovat i za pomoc v přípravě na další mistrovství světa. Moc děkuji, protože bez takové pomoci se velké výsledky bohužel dělat nedají.

Prý se docela líbil článek o zimní připravě v poslední čísle orientačního běhu, a tak jsem přislíbil pokračování s jarním tréninkem do prvního čísla roku 2013. Kdo časopis neodebírá, může ještě začít.

Advertisements
Categories: Orienteering | Tags: | Leave a comment

Post navigation

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: