Do Toulovcových Maštal klidně třikrát

Náhoda tomu chtěla, že jsem v listopadu dvakrát zavítal do jednoho z nejhezčích českých lesů v okolí Toulovcových Maštal. Nejprve jsme se s Ájou zúčastnili úvodního srazu výběru dorostu, kde jsme pomáhali roznášet kontroly a pomáhali s teoretickou masáží našich nadějí. Náplň srazu byla skoro perfektní. A absolvovali jsme dva mapové tréninky. Noční OB na 10 let staré mapě (v podstatě variace na trénink na upravené mapě, protože se můžete taky spolehnout jen na základní věci jako jsou vrstevnice či skály) a první úsek štafet s fárstami na vrstevnicové mapě.


Celá mapa

Následující víkend proběhlo na stejném místě první soustředění dospělé reprezentace. Opět výborná náplň. Jak výborné přednášky od Vaška Zakouřila a Honzy Kalendy, tak mapové tréninky. Všechny mapy jsou na webu reprezentace. A zde přikládám VIDEO se zajímavou GPS analýzou posledního tréninku (middle, vrstevnicová mapa).

http://youtu.be/S0QgwkB5NFE

(analýza postupů několikrát restartuje – např. opětovný hromadný start závodníků z 5. kontroly (13. kontroly, 15. kontroly, atd.), ačkoliv jsme běželi intervalově)

Advertisements
Categories: Orienteering | Tags: | Leave a comment

Post navigation

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: