Vyprodáno!

V podstatě to vše rozjeli Šéďa s Betem, kteří po dostudování VŠ, obrátili své životní filosofie na fakturování úplně všeho. Tento proud pohltil i mne. Sehnali jsme pořádného pick-upa a přijížděli na závody kompletně naložení běžeckýma botama. Co vám budu povídat, ze začátku to šlo ztěžka, ale pak se byznys nehorázně rozjel. Základem úspěchu byli spokojení závodníci, tato neplacená reklama rozjela nekontrolovatelný domino efekt. V únoru už nebyl jediný pár na skladě a musel jsem dokonce odmítnout i tak věhlasné závodníky jako Honzu Mrázka či Štěpána Kodedu. Do budoucna se ale chceme takovýmto selháním vyhnout. SWOT analýza určila za nejslabší článek našeho podnikání auto. A první imprůvment byl na světě.

Tentokrát jsme ještě přijeli na závody naprázdno, abychom nevylekali tradiční prodejce ještědské oblasti.

Namísto nového katalogu si tentokrát dovolím výjimečně a nestandardně přiložit mapu sobotního oblastňáku ještědské oblasti. Druhá část tratě nepřežila setkání s bažinou, takže jen po 17. kontrolu. Velmi hezký les u Děčína.

Večer po závodě jsem si na internetu přečetl, že "Závod Ligy Vysočiny (a Východočeského poháru) ve Vyhnánově vyhráli Martina a Petr Zvěřinovi." A napadlo mě, že by bylo pěkné, kdyby se nám taky povedl tento kousek 😉 Že to přijde už za pár hodin následující den na druhém ještědském oblastňáku jsem nečekal. Tentokrát se běželo v Německu. Trať byla opět spíše jednodušší a les naštěstí ještě vegetačně neprobuzený, jinak by to asi byl dost drsný boj s podrostem.

Celá trať
Počasí závodům opět přálo a tak se odpoledne dalo strávit hezkou turistikou po okolí a k tomu "druhý závod Ještědské oblasti (a OL – Kreismeisterschaft) v Schöně vyhráli Alena Neradová a Tomáš Dlabaja 😉 Skoro námět pro Jirku Jansu k zavedení super-rankingu dvojic 😉
Web ještědského dvojzávodu

Advertisements
Categories: Orienteering | Leave a comment

Post navigation

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: