Týden po ME směr k MS

Jen co jsme se vrátili z Bulharska, už byly na programu další závody. Tentorkáte soutěžení akademiků pořádané ČVUT a ČZU. Orientační běh se běžel na mapě Kolotoč (prý dějiště MČR dlouhá trať 2007). Mapu jsem bohužel zapomněl na shromaždišti, ale vypadalo to asi takhle:

Terén moc pěkný, ale s mapou jsem se hodně pral. Přesto to stačilo na vítězství před Betem a Šéďou.

Další den jsem si do programu zapsal atletiku, abych si na krátku chvíli dal pauzu od orientačního běhu. Ale zralý jsem byl spíše na úplné volno. Prvním závod na 5 km jsem ještě nějak ustál, i když na poslední dvoustovce jsem ztratil kolem 10 vteřin. Ale za čas 15:35 jsem bral 2. místo. Další den jsem běžel opět mé "oblíbené" 3 km s překážkama, výkon byl naprosto tragický, ale na druhou stranu jsem si pěkně zalítal nad překážkama i zaplaval ve vodním příkopu.

Ale teď to hlavní o co tady jde. Začala příprava na MS 2010 v Trondheimu. Je čas trénovat nejen na něj ale také na tomu předcházející nominační závody. A tak jsem vyrazil na sever do Trondheimu. Příprava začala krátkou tratí na závodech TrondheimOpen 2010.

Categories: Orienteering | 3 Comments